STARŠÍ NOVINKY

2012

LEDEN ÚNOR BŘEZEN DUBEN KVĚTEN ČERVEN
ČERVENEC SRPEN ZÁŘÍ ŘÍJEN LISTOPAD PROSINEC

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRANU

Prosinec 2012

31.12.2012
No nic, rok 2012 je za námi. Jeho editorial jakoby, i přes čas svého vzniku, měl popsat jeho průběh. Zatímco někdo se uchyluje k nostalgické romantice, jiní hledají rozptýlení, další utíkají do fantazie či dokonce kosmických sfér, já to cítím stejně každý rok. Mohu v klidu snít o roce příštím a přemýšlet, jaký vlastně byl rok minulý. Myslím, že byl celkem úspěšný!!! V průběhu roku 2012 se ukazovala výstavách naše maminka Saminka a její, dnes již odrostlá "štěňata" z vrhu „D“, „E“ a „F“ of Naire :) Ani jeden z nich se rozhodně v této výstavní sezoně nenechal zahanbit :-) Posuďte sami :)
Z „D“čkových odchovů jezdí po výstavách tradičně Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire – Kyra :) Je to taková výstavní stálice. V letošní sezoně si vyjezdila Národního Vítěze, 5x CAC, 3x res.CAC, CAC ČMKU, 2x BOB, 2.BIG, 3.BIG, BIS HONOUR. Na prestižní soutěži Šampion Šampionů České Republiky jsem měla tu čest ji předvést a vyběhaly jsme si BOB a 4.BIG. Podobný úspěch si Kyra zopakovala i na maďarském ŠŠ ziskem BOB. V klubové soutěži TOP Dalmatin 2011 se stala TOP fenou a Absolutním vítězem roku 2011 -  vyhlašováno v listopadu 2012 - Výsledky soutěže fenek v TOP Dalmatin 2011 DK ČR >> Výsledky zde <<
„E“čkové odchovy - černě tečkované fenky Ch.Evening Star of Naire - Puggi splnila podmínky pro Českého a Slovenského Šampiona krásy. V klubové soutěži TOP Dalmatin 2011 Puggi obsadila sice až 6. místo, ale před ní byly pouze hnědě tečkované fenky :) Takže naše Puggi byla najednou Nejlepší černě tečkovaná fena :) Ebony Pearl of Naire - Ella získala CAC a 2x res.CAC. V klubové soutěži TOP Dalmatin 2011 Ella obsadila úžasné 10. místo :o)) Výsledky soutěže fenek v TOP Dalmatin 2011 DK ČR >> Výsledky zde << Hnědě tečkovaný pejsek Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moon splnil podmínky pro druhý šampionát, tentokrát Slovenský, získal Národního Vítěze, CAC ČMKU, BOB a na Klubové výstavě byl dokonce ohodnocen jako NEJLÉPE TEČKOVANÝ JEDINEC Klubové výstavy Vinoř 2012. V klubové soutěži TOP Dalmatin 2011 se umístil na za černě tečkovaným psem na druhém místě a stal se 2. TOP psem a vlastně Nejlepším hnědě tečkovaným psem roku 2011. Výsledky umístění psů v soutěži TOP Dalmatin 2011 DK ČR >> Výsledky zde <<
Z „F“kových černě tečkovaných odchovů – Faithful Crony of NaireCoudy se účastnil pěti výstav. Získal 3x CAJC a splnil Český Junior Šampionát a Šampionát mladých Dalmatin Klubu ČR. Ozdobil se navíc tituly BOB Junior, 3.BIG Junior a Klubový Vítěz mladých DK ČR. Fulfilled Promise of Naire – Larry, žijící na Slovensku, také exceloval. Účastnil se pouze tří výstav a pokaždé sklidil úspěch. Ziskem 3x CAJC splnil Slovenský Junior Šampionát, Klubový Vítěz mladých Dalmatin Klubu SK a na jedné z mezinárodních výstav mu byl dokonce, v jeho 13,5 měsících, udělen titul v plemeni nejvyšší - BOB !!! :o )) Larry byl také uchovněn a od ledna 2013 je k dispozici ke krytí vybraných fenek :)
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha dovršila v květnu osmi let a tím vkročila do veteránských tříd. Koncem dubna jsem ji ještě naposledy představila v čestné třídě na Speciální výstavě DK ČR, kde byla ohodnocena jako Nejlepší čestný jedinec Speciální výstavy :o)) V druhé půlce výstavní sezony 2012 pak už startovala jen mezi veterány. Samanthu výstavu nesmírně baví, užívá atmosféru plnými doušky a dokazuje, jak je plná elánu a energie. Bez jakýchkoliv zaváhání (ze strany rozhodčích) byla chválena a oceňována. Velmi lehce získala VETERÁN ŠAMPIONÁT ČESKÉ REPUBLIKY, VETERÁN ŠAMPIONÁT Dalmatin Klubu ČR, na MVP Double CACIB Praha získala, coby soutěžící veteránka, v plemeni nejvyšší titul BOB + VÍTĚZ PRAHY 2012, 5x BOV, 1x VT Veteránů, 1x BIS Veterán Dalmatin Klub SK, 2x BIS Veterán Dalmatin Klub ČR, 1x BIS Veterán, 1x 3.BIS Veterán :o)) V klubové soutěži TOP Dalmatin 2011 obsadila Samantha 15.místo :)
Co více si přát? Já jsem spokojena a to nad míru :)) Naše odchovy jsou vidět, pomalinku sklízejí úspěchy :) Nemusí téci, stačí když kape, že ??
Těšíme se tedy z umístění našich odchovů děkujeme za lásku, kterou jim páníčci věnují a přejeme všem štěňátkům a jejich majitelům, aby s našimi dalmatinky prožili mnoho krásných chvil, úžasných a neopakovatelných zážitků, strávených v jejich společnosti. Za tým "of Naire" Vám přeji všem mnoho úspěchů v životě a také samozřejmě ve výstavních kruzích!! Do dalšího roku vám chci ze srdce popřát vše nejlepší, hlavně zdraví a co nejvíce osobní vyrovnanosti a sebekázně i pracovní spokojenosti. Na našich stránkách jste nalezli vždy jen pravdu a i nadále slibuji, že z cesty, po které se snažíme kráčet, nesejdeme. Výsledky mluví za vše :o))
Děkujeme za přízeň všem majitelům našich odchovů, fanouškům naší chov.stanice a návštěvníkům našich webovek za neúnavnost :o)) Aktualizace na webu sice trošku vázne, ale přátelé z Facebooku mají samozřejmě okamžité a plné info.
PŘEJEME VŠEM NAŠIM PŘÁTELŮM a návštěvníkům našich stránek ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013, HODNĚ ZDRAVÍ, LÁSKY, TOLERANCE A VÝSTAVNÍCH ÚSPĚCHŮ

Nahoru

 

Listopad 2012

17.11.2012
!!! MÁME NOVÉHO JUNIOR ŠAMPIONA ČESKÉ REPUBLIKY + KLUBOVÉHO JUNIOR ŠAMPIONA Z NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE A KLUBOVÉHO VETERÁN ŠAMPIONA !!!
Klubová výstava Dalmatin Klubu České Republiky - Praha Vinoř (Rozhodčí mgr.Božena Ovesná CZ)
DALŠÍ FANTASTICKÝ VÍKEND PRO NAŠI CHOVATELSKOU STANICI
Naši poslední letošní výstavu jsme si užili nejen po stránce vynikajících úspěchů našich odchovů, ale také setkáním se s našimi dalmatinskými přáteli :) Vlastně jsme společně úspěšně zakončili českou výstavní sezonu v tom nejlepším možném složení :) GRATULUJI VŠEM !!!

Vysvětlení pro čísla v závorkách :) Příklad 1.) Otevřená třída feny (12/12) znamená, že na výstavě se předvedlo 12 fen z celkově 12ti přihlášených. Příklad 2.) Třída Veteránů feny (2/3) znamená, že na výstavě se předvedly 2 feny z celkově 3 přihlášených. To zní logicky, že ?? ;)
Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moon - Třída čestná psi (2/2) Ch.Evening Star of Naire - Puggi - Třída čestná feny (3/3) Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Třída Veteránů feny (2/3)
Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moon Ch.Evening Star of Naire - Puggi Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha
V 2 V 3 V 1
NEJLÉPE TEČKOVANÝ JEDINEC KLUBOVÉ VÝSTAVY BIS VETERÁN Klubové výstavy DK ČR
!!! VETERÁN ŠAMPION DALMATIN KLUBU ČR !!!

Faithful Crony of Naire-Coudy - Náš černě tečkovaný odchov - Třída mladých psi (2/2) Ebony Pearl of Naire - Ellin - Náš černě tečkovaný odchov - Otevřená třída feny (12/12)
Faithful Crony of Naire-Coudy Ebony Pearl of Naire - Ellin
V 1, CAJC CZ, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH D
JUNIOR ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY
JUNIOR ŠAMPION DALMATIN KLUBU ČR

Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire - Kyra - Náš hnědě tečkovaný odchov - Třída vítězů feny (5/5) Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Třída otevřená feny (12/12)
Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 2, res.CAC CZ V 3

Klubová soutěž o Nejlepší chovnou fenu a o Nejlepší chovatelskou skupinu
Best breeding female
Předvedeno 5 jedinců ze tří vrhů po matce Int.Ch. ALPHADIRATO Eternal Love - Samanthě a třech otcích
ve složení:
Int.Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra (*2007) hnědě tečkovaná fena
(Otec: Int.Ch. Enrico Bazzi RAUL)
Ch. Eldritch Moon Ray of NAIRE - Moon (*2009) Hnědě tečkovaný pes (Otec: Int.Ch. ELARIDGE Celtic Warrior)
Ch. Evening Star of NAIRE - Puggi (*2009) Černě tečkovaná fena (Otec: Int.Ch. ELARIDGE Celtic Warrior)
Ebony Pearl of Naire - Ellin (*2009) Černě tečkovaná fena (Otec: Int.Ch. ELARIDGE Celtic Warrior)
Faithful Crony of NAIRE - Coudy (*2011) Černě tečkovaný pes
(Otec: Ch. SPOTNIK´S Arctic Adam)
1. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVNÁ FENA - MATKA: Int.Ch. ALPHADIRATO Eternal Love - Samantha (*2004) hnědě tečkovaná fena
2. MÍSTO NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA NAIRE
Díky všem za to, že jste :) A že jste, je čím dál víc vidět !!

03 + 04.11.2012
MVP DOUBLE CACIB Praha CZ (Rozhodčí: Sobota/27 dalmatinů - Ludmila Pavlíková CZ; Neděle/26 dalmatinů - Miroslaw Redlicki PL)
FANTASTICKÝ VÍKEND PRO NAŠI CHOVATELSKOU STANICI
Faithful Crony of Naire-Coudy - Náš černě tečkovaný odchov - Třída mladých psi (2/2) Ebony Pearl of Naire - Ellin - Naše černě tečkovaná odchovankyně - Otevřená třída feny (5/6) Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Třída veteránů feny (2/2)
Faithful Crony of Naire-Coudy Ebony Pearl of Naire - Ellin Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha
V 1, CAJC CZ V 1, CAC CZ V 1, BOV
V 1, CAJC CZ, BOJ, 3Jun.BIG VD 3 V 1, BOV, BOB - Vítěz Prahy 2012
GRATULACE PRO MAJITELE MOJICH ODCHOVŮ !!! MÁ RADOST JE VELIKÁ :)

02.11.2011
Svíčky

Vzpomínáme na ty, kteří s námi již nejsou .........


Nahoru

 

Říjen 2012

13.10.2012
MVP České Budějovice CZ (Rozhodčí Iuza Beradze GEO)
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Třída veteránů feny Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire - Kyra - Naše hnědě tečkovaná odchovankyně - Třída šampionů feny Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Mezitřída feny
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, BOV (Nejlepší veterán v plemeni) V 2, res.CAC CZ V 1, CAC CZ, CAC ČMKU, CACIB

Nahoru

 

Září 2012

24.09.2012
Bessy KILKIM Dnes je to čtyři roky, co jsi nám odešla........ Jsi stále v našich srdcích. Byla jsi naše první....

16.09.2012
Klubová výstava DK ČR - Memorial ing.Jana Findejse Blansko CZ (Rozhodčí Havelka Tibor SK)
Faithful Crony of Naire-Coudy - Náš černě tečkovaný odchov - Třída mladých psi (2/3) Ebony Pearl of Naire - Ellin - Naše černě tečkovaná odchovankyně - Otevřená třída feny (7/8) Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Třída veteránů feny (2/2)
Faithful Crony of Naire-Coudy Ebony Pearl of Naire - Ellin Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha
V 2 VD 4 V 1
BIS VETERÁN Klubové výstavy DK ČR

Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire - Kyra - Naše hnědě tečkovaná odchovankyně - Třída čestná feny (2/2) Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Mezitřída feny (6/6)
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1 V 3

Klubová soutěž o Nejlepší chovatelskou skupinu
Club competition for the Best Kennel  - Second place
of Naire - Druhé místo
Ve složení:
Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire Kyra (*2007) hnědě tečkovaná fena
Ebony Pearl of Naire Ellin (*2009) černě tečkovaná fena
Faithful Crony of Naire Coudy (*2011) černě tečkovaný pes
GRATULACE PRO VŠECHNY MAJITELE MOJICH ODCHOVŮ !!! MÁM VELIKOU RADOST :)

Nahoru

 

Srpen 2012

25.08.2012
!!! MÁME NOVĚ VETERÁN ŠAMPIONA ČESKÉ REPUBLIKY !!!
MVP Mladá Boleslav CZ (rozhodčí mgr.Staviarska Viera SK)
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Třída Veteránů fena
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha
V 1, BOV (Nejlepší veterán v plemeni)
!!! VETERÁN ŠAMPION ČR !!!

17.08.-19.08.2012
VÍKEND SNŮ a FANTASTICKÝ TROJITÝ ÚSPĚCH ¦ ¦ :))))
19.08.2012
CACIB - 2.den DUO DANUBE Bratislava SK (Rozhodčí Věra Dvořáková CZ)
Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Mezitřída feny
Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, CAC SK, CACIB, BOB !!!
Gratulace pro majitelku a chovatelku v jedné osobě Lídku Machačovou!!! Perfektní práce :)

18.08.2012
!!! MÁME NOVÉHO JUNIOR ŠAMPIONA SLOVENSKA Z NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI !!!
CACIB - 1.den DUO DANUBE Bratislava SK (Rozhodčí Ĺudovít Pitoňák SK)
Fulfilled Promise of Naire-Larry - Náš černě tečkovaný odchov - Třída mladých psi (1/2)
Fulfilled Promise of Naire-Larry
V. 1, CAJC SK, BOB !!!
JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA
NOVĚ - LARRY JE CHOVNÝ PES - Od ledna 2013 bude k dispozici vybraným fenkám ke krytí
NEUVĚŘITELNÝ ÚSPĚCH NAŠEHO 13,5 MĚSÍČNÍHO DOROSTENCE :) V mezinárodní konkurenci slovinských, italských, holandských, německých, dánských a českých dalmatinů získal vrcholný titul BOB a na své třetí výstavě splnil podmínky pro Junior Šampionát SK !!! Obrovské gratulace pro jeho majitele do Žiliny!!!

17.08.2012
KLUBOVÁ VÝSTAVA DALMATIN KLUB Slovenska - Bratislava (Rozhodčí Ludmila Fintorová SK)
Klubové výstavy DK SK jsem se zúčastnila již potřetí. Tentokrát jen s naší "BABULKOU" a už ve třídě veteránů. Byla jsem zvědavá, jak se dvojnásobná Klubová vítězka DK SK bude líbit tentokrát :)) Ale ještě víc jsem se těšila na setkání s naším "malým-velkým" Larrym. Viděla jsem ho naposledy koncem ledna v Trenčíně. Jeho přivítání bylo obrovské, skákal, kňučel, olizoval mne :) Nezapoměl - Kulíšek! Měla jsem slzy v očích. Vyrostl z něj krásný pes, s milounkou a velmi přátelskou povahou. Výstava se konala na dostihovém závodišti v Bratislavě-Petržalce, kruh byl umístěn v příjemném stínu. Srpnové vedro jsme ani nevnímali. 28 přihlášených dalmatinů posuzovala renomovaná, velmi zkušená mezinárodní rozhodčí a zároveň i chovatelka dalmatinů p.Ludmila Fintorová. Krom Samči zde ještě hájili barvy "of Naire" také dva odchovanci, z E a F vrhů. Ve třídě mladých pejsků se předvedl náš nejmladší - černě tečkovaný Fulfilled Promise of Naire-Larry, který byl ohodnocen jako velmi slibný pes, výborného typu :) Získal CAJC SK a Klubového vítěze mladých DK SK :)!! Ve fenkách pak černě tečkovaná Ebony Pearl of Naire-Ellin, která získala V4 s krásným posudkem :)
Předvedli se zde krásní a kompaktní psi. Paní rozhodčí byla velmi spokojena, neudělila ani jediné VD a svůj názor vyjádřila v komentáři k výstavě >> ZDE <<. Ten byl pro mne milou tečkou za touto velmi podařenou výstavou. K mému velkému potěšení jsem se dočetla, že naše 8-mi letá veteránka Samantha byla rovnocennou konkurentkou italské feně !!! Pro Samču je to obrovská pochvala - nebýt její, dnes již povolené spodní línie, zřejmě by byla potřetí Klubovou vítězkou. Byla jsem opravdu velmi spokojena a gratuluji majitelům mojich odchovů :) Po výstavě se ještě konala bonitace budoucích chovných jedinců. Náš odchovaneček, černě tečkovaný Fulfilled Promise of Naire-Larry byl zařazen do chovu a od ledna 2013 bude k dispozici vybraným fenkám ke krytí :-) Pak už pro mne přijel náš synek Tomášek, u něj jsem se opět potěšila a strávila příjemný zbytek úspěšného dne. :) Byl to krásný den, naplněný radostí, setkáním s bezvadnými lidmi a v přátelské atmosféře. Jedno speciální poděkování patří také manželům Uhlářovým a jejich Katce. Jsou to neuvěřitelně zlatí lidé!!! Takových by mělo být v našem okolí víc :) Díky !!!
Fulfilled Promise of Naire-Larry - Náš černě tečkovaný odchov - Třída mladých psi (1/2) Ebony Pearl of Naire-Ellin - Náš černě tečkovaný odchov - Otevřená třída feny (4/4) Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Třída Veteránů feny (2/2)
Fulfilled Promise of Naire-Larry Ebony Pearl of Naire - Ellin Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha
V 1, CAJC SK, KLUBOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH Dalmatin Klubu Slovenska V 4 V 1
BIS VETERÁN Dalmatin Klubu Slovenska
Kompletní výsledky KLUBOVÉ VÝSTAVY Dalmatin Klubu Slovenska >> ZDE <<

Nahoru

 

Červenec 2012

30.07.2012
Vrh "D" of Naire slaví již 5.narozeniny !!!
Ať se nám to líbí, nebo ne... Je to neuvěřitelné..... :o))
PŘEJEME "D" DĚTIČKÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ K JEJICH NAROZENINÁM

21.07.2012
NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY SHLÉDLO JIŽ 60.000 NÁVŠTĚVNÍKŮ
Díky za přízeň všem fanouškům naší chovatelské stanice a návštěvníkům našich webovek za neúnavnost :o))

06.07.2012

Bessy Kilkim - Jessica by se dnes dožila 19-ti let ..... Jsou to skoro 4 roky, co s námi není. Stále je ale v našich myšlenkách a v srdcích. Moc nám chybí.... Často na ni vzpomínáme, když procházíme kolem řeky nebo rybníka. Milovala vodu, nikdy se jí nevyhnula, s nadšením se do vody vřítila, skotačila a dováděla.


Nahoru

 

Červen 2012

30.06.2012
NVP Klatovy CZ (Rozhodčí Frnčová Lenka CZ/ Jaroslav Krystl CZ)
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Třída Veteránů fena Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart Naše hnědě tečkovaná vnučka - Mezitřída - feny
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, BOV (Nejlepší veterán v plemeni), 3.BIS VETERÁN !!! V 1, CAC CZ, NÁRODNÍ VÍTĚZ

GRATULACE PRO VŠECHNA NAŠE JIŽ VELKÁ ŠTĚŇÁTKA. PŘEJEME HODNĚ VÝSTAVNÍCH ÚSPĚCHŮ, ZDRAVÍČKA A ZÁBAVY SE SVÝMI MILUJÍCÍMI PÁNÍČKY :))))

23.06.2012
MVP Brno CZ (Rozhodčí Bownds Sue - Austrálie)
Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire - Kyra - Třída šampionů - feny (3/3) Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Mezitřída - feny (3/3)
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 2, res.CAC CZ V 2, res.CAC CZ

16.06.2012
Krajská výstava psů Hradec Králové CZ (rozhodčí Libuše Ubrová CZ/mgr.Božena Ovesná CZ)
SAMANTHINA první výstava ve třídě Veteránů :) Naše žroutka byla ve svém živlu i přes veliké horko. V odpoledních soutěžích nastoupilo do soutěže o Nejlepšího veterána Krajské výstavy celkem 16 jedinců. Samča si běh ve velkém kruhu nesmírně užívala a paní mgr.Ovesná ji za temperamentní předvedení náležitě ocenila :) Velké díky :)
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Třída Veteránů fena
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha
V 1, Vítěz třídy Veteránů, BIS VETERÁN !!!

10.06.2012
Krajská výstava psů Lanškroun CZ - Zemská Koruna (rozhodčí Miroslav Václavík CZ)
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra - Třída vítězů - fena Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Otevřená třída - feny
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, Vítěz třídy vítězů V 1, Vítěz třídy otevřené, KRAJSKÝ VÍTĚZ, 5.BIS DÍTĚ A PES, 5.BIS FENA
Gratulace pro Lidku :)

03.06.2012
Ch.Churchil Straciatella Ch.Churchil Straciatella oslavuje 12. NAROZENINY. Hodně zdraví, milý Winnie :o))

Nahoru

 

Květen 2012

27.05.2012
Jsou tomu již tři roky, kdy se narodila štěňátka z vrhu "E" of Naire (matka I.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha X otec I.Ch.Elaridge Celtic Warrior - Caio). Šest holčiček (3 hnědě tečkované a 3 černě tečkované) a tři klučíci (2 hnědě tečkovaní a 1 černě tečkovaný), ze kterých mám opravdu radost. Tři z nich se pravidelně zúčastňují výstav a sklízí nemalé úspěchy. Přeji hodně zdravíčka, plné misky a lásku od jejich úžasných majtelů. Děkuji za péči a lásku, kterou jim dávají :o))
PŘEJEME "E" DĚTIČKÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ K JEJICH NAROZENINÁM

26.05.2012
MVP Litoměřice CZ (rozhodčí Řehánek Petr CZ)
Ebony Pearl of Naire - Ellin - Naše černě tečkovaná odchovankyně - Otevřená třída feny
Ebony Pearl of Naire - Ellin
V 2, res.CAC CZ
Ella si vyběhala krásný dárek k nadcházejícím 3. narozeninám, že ? :))) Velké gratulace pro majitelku :)

13.05.2012
VELMI DLOUHO JSME NEAKTUALIZOVALI.... :( PŘI PŘECHODU Z XPéček starého počítače NA 7ičky u nově pořízeného děla se VYSKYTL PROBLÉM S ČESKOU VERZÍ, ACHJOOO :( Nyní se mi to zřejmě podařilo napravit, ale mám pocit, že trošku nedokonale. Postupně doplním texty. Jenže znám se. Kdo si má pamatovat všechny události.....
MVP SPRING DUO DANUBE Bratislava SK - druhý den (Rozhodčí Stefanescu Cristian, RO)
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra - Třída čestná - fena Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Mezitřída - feny
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, BIS - NEJLEPŠÍ ČESTNÝ JEDINEC VÝSTAVY V 1, CAC SK

12.05.2012
Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha dnes oslavuje své 8. narozeniny !!!
Musím zopakovat to, co jsem psala již v loňském roce. Nevidím u ní, že by jí s věkem přibývalo rozumu :o)). I nadále je to veselá, potrhlá a uličnická Samantha :o)) Energie z ní srší na všechny strany a já doufám, že jí to ještě hooodně dlouho vydrží :) Pokud zdravíčko dovolí, budeme se těšit, až se začne předvádět ve třídě veteránů :)

MVP SPRING DUO DANUBE Bratislava SK - první den (Rozhodčí MVDr.Piskay Vladimír SK)
Fulfilled Promise of Naire-Larry Fulfilled Promise of Naire-Larry - Náš černě tečkovaný odchov, žijící na Slovensku - Třída mladých - psi (2/3)
V 1, CAJC SK, CRUFT´S QUALIFICATION
Larry se účastnil poprvé ve třídě, kde mohl získat titul a hned takový úspěch :) Jsem nadšená a šťastná !! GRATULUJI MAJITELŮM :) Maminka Samantha dostala od svého nejmladšího krásný dárek k 8.narozeninám :)

Baya Tawizi of Naire

Vrh "B" of Naire slaví 12.narozeniny !!! GRATULUJI VŠEM !!!


07.05.2012
NVP Banská Bystrica SK (Rozhodčí Vojteková Iveta SK)
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra - Třída šampionů - fena Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Mezitřída - feny
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, CAC SK, BOB, BIG 3 V 1, CAC SK

06.05.2012
MVP Praha CZ (Rozhodčí Scheel Birte DK)
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra - Třída šampionů - fena Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - Mezitřída - feny
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, CAC CZ V 2, res.CAC CZ

Claudia Choccolate of Naire

Vrh "C" of Naire slaví 11.narozeniny !!! GRATULUJI VŠEM !!!


Nahoru

 

Duben 2012

28.04.2012
SPECIÁLNÍ VÝSTAVA DALMATINŮ - DALMATIN KLUB ČR - MLADÁ BOLESLAV CZ (rozhodčí Ludmila Pavlíková CZ)
Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moon - Třída vítězů - psi (2/2) Ch.Evening Star of Naire - Puggi - Otevřená třída - feny (7/7) Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - Čestná třída - feny (2/3)
PUGGI 18 měsíců Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha
V 1, CAC CZ V 3 V 1
NEJLEPŠÍ ČESTNÝ JEDINEC KLUBOVÉ VÝSTAVY

Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra - fena Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - třída mladých (5/5)
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, CAC CZ V 4

Faithful Crony of Naire (necelých 10 měsíců starý) - Třída mladých - psi (5/5) Flashing Hope of Naire - Třída mladých - feny (5/5)
Faithful Crony of Naire - Coudy Flashing Hope of Naire
V 3 Nejmladší mezi zkušenými, většinou již 12 až 14-ti měsíčními výstaváky :) Velký úspěch !! V 5

15.04.2012
NVP Zabrze PL (rozhodčí Andrzej Brabletz PL)
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra - fena Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - třída mladých
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 2 V 1, Zwyczezca Mlodziezy (CAJC PL), Junior BOB

14.04.2012
!!! MÁME NOVÉHO ŠAMPIONA ČESKÉ REPUBLIKY V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI !!!
NVP Ostrava CZ (rozhodčí Věra Dvořáková CZ)
Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moon - pes Ch.Evening Star of Naire - Puggi - fena Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - naše hnědě tečkovaná vnučka
PUGGI 18 měsíců Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, CAC CZ, CAC ČMKU, NÁRODNÍ VÍTĚZ 2012, BOB V 1, CAC CZ V 1, CAJC CZ, BOJ
ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY

Nahoru
Březen 2012

31.03.2012
MVP České Budějovice CZ (Rozhodčí Beradze Iuza GR)
Ebony Pearl of Naire - Ellin Ebony Pearl of Naire - Ellin - Naše černě tekovaná odchovankyně - Otevřená třída - feny
V 2, res.CAC CZ
Gratulujeme majitelce ke krásnému umístění :)

30.03.2012
NAŠE "F"of Naire ŠTĚŇÁTKA JSOU DNES 9 MĚSÍCŮ STARÁ

22.03.2012
VÝSLEDKY CELOROČNÍ KLUBOVÉ SOUTĚŽE TOP DALMATIN za rok 2011 Dalmatin Klubu ČR - Kompletní výsledky najdete ZDE >> TOP DALMATIN 2011 <<
V této soutěži byly Dalmatin Klubem ČR automaticky započítávány body ze všech výstav v ČR ve výstavní sezóně 2011, kterých jsme se zúčastnili. Pokud jsme účastnili výstav i v zahraniční, musíme doložit sami. Jenže ?? Podmínky soutěže a bodování se ale každý rok mění a operativně upravují... Bohužel, jsou zveřejněny až po ukončené výstavní sezoně :(( Bez podkladů, doložených zápisů !!! Již mnoho let říkám, že soutěž není férová. Stejně jako v loňském roce, tak i letos jsem byla nemile překvapena.... :((
Opět našemu Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moonečkovi nebyly započítány body :( Tentokrát ze soutěže Šampion Šampionů Slovenska. Body za tituly oprávněně získané na této prestižní výstavě Šampionů v Bratislavě. Náš čokoládový chlapeček byl ošizen o 50 bodů. Nepomohly připomínky, ani zdůvodnění... PRÝ SE S BODY ZE SOUTĚŽE "ŠŠ" SE NEPOČÍTÁ a hotovo !! K přihlášení je prý nutno splnit podmínky šampionátu !!! Nad tímto argumentem zůstává rozum stát !! OTÁZKA: CO KDYŽ SE ZÚČASTNÍM PRESTIŽNÍ VÝSTAVY NA CRUFT´S nebo VÝSTAVY V BIRMINGHAMU. K přihlášení na tyto výstavy musí být pes ŠAMPION. A co teď?? Také mi nebudou body počítány ?? :(( NEBOJTE, NEMÁM TAK VYSOKÉ AMBICE :) STOJÍM PEVNĚ NOHAMA NA ZEMI. ALE EXISTUJÍ TACÍ, KTEŘÍ .... ;) To pak bude mazec :((
Byli bychom tedy v TOP DALMATIN 2011 o trošku výše... Ach jooo ..... Tak si alespoň udělám radost sama sobě tím, že se naše tři odchovy stali NEJLEPŠÍMI V BARVĚ A POHLAVÍ. Možná tím dám inspiraci k tomu, že třeba příští rok budou vyhlašováni Nejlepší hnědě tečkovaní jedinci a Nejlepší černě tečkovaní jedinci !!!
V roce 2011 jsme s našimi domácími dalmatiny mnoho výstav neobjeli. Pouze devět výstav !!! Maminka Saminka se ukázala na výstavě jednou. Na začátku roku 2011 na Národní výstavě v Olomouci. Odvezla si Národního Vítěze :) a od června se pak, spolu s námi, věnovala výchově svého posledního vrhu "F" of Naire. Kdo mne zná, ví, že v době odchovu štěňat výstavy nevymetám a účast chovatele, který má doma vrh štěňat, velmi odsuzuji !!
Body byly tedy započítány mamince Samince, jejím 4 potomkům + 1 vnučce :o)) Čtyři z našich dalmatinů se umístili v absolutní špičce bodovací tabulky - v TOP 10 DOSPĚLÝCH DALMATINŮ !! Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha s jedinou výstavou skončila na 15.místě :))) !!! Fantastické je umístění našeho čokoládového chlapečka Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moona v konkurenci dospělých psů: 2. MÍSTO - Reserve TOP PES 2011 !!! Co je velmi zajímavé, Moonek se vlastně stal NEJLEPŠÍM HNĚDĚ TEČKOVANÝM PSEM V SOUTĚŽI TOP DALMATIAN 2011 :) Naše Ch.Evening Star of Naire - Puggi, ač skončila na krásném 6.místě, je vlastně NEJLPEPŠÍ ČERNĚ TEČKOVANÁ FENA V SOUTĚŽI TOP DALMATIAN 2011. Před ní se totiž umístily pouze hnědě tečkované fenky :)
Největší radost však mám z nádherného umístění naší hnědě tečkované odchovankyně, překrásné fenky Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire - Kyry !! Vypálila všem rybník a již po druhé se stala ABSOLUTNÍ VÍTĚZKOU soutěže TOP DALMATIN, tentokrát za rok 2011, a to se ziskem 1000 bodů ze 30ti výstav!! Dále TOP FENOU 2011 a také NEJLEPŠÍ HNĚDĚ TEČKOVANOU FENOU V SOUTĚŽI TOP DALMATIAN 2011 !!! Opakovaně potvrdila, že je výstavní stálicí :)
Ani naše hnědě tečkovaná vnučka Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart se neztratila. V kategorii PUPPY získala 1.MÍSTO TOP PUPPY 2011, v Juniorech pak 3.MÍSTO TOP JUNIOR FENA 2011!!!
Málem bych zapomenula na soutěžní novinku :) Naše "of NAIRE" - získala 2.MÍSTO mezi nejlepšími, výstavně úspěšnými chovatelskými stanicemi - tedy jsme DRUHÁ VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE DK ČR 2011 ;)
Závěr ?? Moje odchovy dopadly v TOP DALMATIN skvěle a mě to OPAKOVANĚ dokazuje jedno: Jsem velmi šťastná, že se mi podařila taková úspěšná stvořeníčka ze spojení Samanthy a dvou krásných otců - Int.Ch. Enrico Bazzi Raul a Int.Ch. Elaridge Celtic Warrior :o))

KENNEL OF NAIRE "of NAIRE" - 2.MÍSTO - VÝSTAVNĚ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE DK ČR 2011
V soutěži se účastnili pouze 4 naši dalmatini !! >> Výsledky zde <<

UMÍSTĚNÍ NAŠICH DOMÁCÍCH DALMATINŮ:
Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moon - pes Ch.Evening Star of Naire - Puggi - fena Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha - fena
ELDRITCH MOON RAY 20 months PUGGI 18 měsíců Int.Ch.Alphadirato Eternal Love - Samantha
2. MÍSTO - v TOP PES 2011 >> Výsledky zde << 6.MÍSTO v TOP FENA 2011 >> Výsledky zde <<

15.MÍSTO v TOP FENA 2011 >> Výsledky zde <<

NEJLEPŠÍ HNĚDĚ TEČKOVANÝ PES V SOUTĚŽI TOP DALMATIAN 2011 NEJLEPŠÍ ČERNĚ TEČKOVANÁ FENA V SOUTĚŽI TOP DALMATIAN 2011

UMÍSTĚNÍ NAŠICH ODCHOVŮ:
Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire - Kyra - fena Ebony Pearl of Naire - Ellin - fena Jun.Ch.Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka
Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire - Kyra Ebony Pearl of Naire - Ellin Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ 2011 10.MÍSTO v TOP FENA 2011 >> Výsledky zde << 1.MÍSTO TOP PUPPY 2011 >> Výsledky zde <<
1.MÍSTO v TOP FENA 2011 >> Výsledky zde <<
NEJLEPŠÍ HNĚDĚ TEČKOVANÁ FENA V SOUTĚŽI TOP DALMATIAN 2011 3.MÍSTO TOP JUNIOR FENA 2011 >> Výsledky zde <<
VELKÉ GRATULACE VŠEM :) DÍKY ZA TO, ŽE JSTE :)

Nahoru
Únor 2012

 

16.02.-18.02.2012
Velký úspěch na 3 + 1 výstavách v Budapešti, Maďarsko:
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka
1.den - CAC FEHOVA WINTER SHOW (rozhodčí: CSABA BORSFAI-HU) Mezitřída V 1, CAC HU
2.den - SPECIÁLNÍ VÝSTAVA PRO LOVECKÁ PLEMENA (Rozhodčí: SHILL ROBERTO Dr.- RO) Mezitřída V 1, CAC HU
3.den - MVP FEHOVA WINTER CACIB SHOW (Rozhodčí: BLAHA MONIKA-A) Mezitřída V 1, CAC HU a Mayin první CACIB !! ¦ ¦ !! Fantastický úspěch :)
Gratulace pro majitelku a chovatelku v jedné osobě - Lídě Machačové :)

17.02.2012
Šampion Šampionů 2011 Budapešť Maďarsko (Rozhodčí Walsh J.John-IRL)
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra
V 1, BOB
Postup do SEMIFINÁLE 24 TOP psů ze 322 přihlášených šampionů !! ¦ ¦ !! Fantastický úspěch :)
Gratulace pro majitelku Lídu Machačovou :)

09.02.2012

"Selwyn" Multi CH Spotnik´s Special Selection již nežije. Bylo mu 13 let.....

Jsem velmi pyšná, že jeho krev koluje v žilách našich štěňat z vrhu "D" of Naire *2007 (Dědeček Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra) a "E" of Naire *2009 (Pra-pradědeček Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moon a Ch.Evening Star of Naire - Puggi).

05.02.2012
MVP DUOCACIB Brno CZ (rozhodčí Oleg Fintora SK)
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra - feny: třída Šampionů (3/3) Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - třída mladých (5/5)
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, CAC CZ VD

Nahoru
Leden 2012

31.01.2012

Dnes by Ch.Arien Kanberi of Naire - Bajunka dovršila 16 let ........

Jsme moc smutní, Baju nám chybí....


30.01.2012
Naše štěňátka "F" of Naire mají již 7 měsíců
Fantastická zpráva je, že všichni naši "F" of Naire Dalmatínkové jsou PLNOCHRUPÍ !!!

28.01.2012
!!! MÁME DVA NOVÉ ŠAMPIONY SLOVENSKA V NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI !!!
MVP CACIB Trenčín SK (rozhodčí Malgorzata Wierchowska - Wieremiejczyk, PL)
Fulfilled Promise of Naire-Larry - psi - Třída dorostu Ch.Eldritch Moon Ray of Naire - Moon-psi-Třída šampionů (2/2) Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart-Naše hnědě tečkovaná vnučka-Třída mladých Jun.Ch.Evening Star of Naire - Puggi - feny-Třída otevřená (2/2)
Fulfilled Promise of Naire-Larry ELDRITCH MOON RAY 20 months Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart PUGGI 18 měsíců
VN 1, v odp.soutěžích TOP 6 PUPPY V 1, CAC SK, Res.CACIB V 1, CAJC SK V 1, CAC SK, Res.CACIB
ŠAMPION SLOVENSKA JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA ŠAMPION SLOVENSKA
Jsem velmi šťastná a spokojená. Majitelům našich odchovů děkuji a gratuluji :)
Další fotografie najdete v galerii Royal Stuart RAJČE >> CACIB Trenčín <<

20.01.2012
MEMORY FOR BAJUNKA Dnes je to dva roky, co s námi nejsi....... Bajunko ?? NEZAPOMENEME NIKDY, JSI DÁL V NAŠICH SRDCÍCH.............

14.01.2012
Šampion Šampionů 2010 CZ - TOP HOTEL Praha
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra
V 1, BOB, BIG4
Pod mojím vedením se na prestižní výstavě Šampion šampionů České Republiky v Top Hotelu v Praze vystavovala hnědě tečkovaná fenka Int.Ch.Dreamskape Loves of Naire-Kyra (dcera naší Int.Ch.Alphadirato Eternal Love X Int.Ch. Enrico Bazzi Raul) a obdržela ocenění BOB a BIG4 ¦ ¦ ! Fantastický úspěch :)
Gratulujeme majitelce Lídě Machačové :)

07.01.2012
NVP CAC Olomouc/Brno - CZ (rozhodčí ing.Štefan Štefík - SK)
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra - feny: třída Vítězů Flashing Hope of Naire - feny: třída štěňat
Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart - Naše hnědě tečkovaná vnučka - třída mladých
Int. Ch. Dreamskape Loves of Naire - Kyra BOB Flashing Hope of Naire - třída štěňat Aliénor d' Aquitaine Royal Stuart
V 1, CAC CZ, CAC ČMKU, NÁRODNÍ VÍTĚZ 2012, BOB, BIG3 VN 1 V 2

02.01.2012
Aktualizována fotogalerie RAJČE, přidány fotky z >>Procházky k Modřanským tůním, aneb......... <<

Nahoru

Naire 2004-2012